gori

Pevačica rukama morala da pridrži grudi da joj ne ispadnu: Na njoj sve puca, a tek da vidite donji deo (FOTO)

Foto: John Salangsang / Shutterstock Editorial / Profimedia
Mnogi modni kritičari već su njen izgled svrstali među najuspešnije večeri, ističući savršen spoj smelosti i elegancije, a zemrili su joj provokativnost.

Sinoćnja dodela American Music Awards u Las Vegasu okupila je najpoznatije svetske zvezde, ali je jedno ime zasenilo sve — Sijera, pevačica poznata po hitovima "1, 2 Step", "Like a Boy" i "Goodies".

Smeli korzet koji je jedva sve držao na mestu

Za ovaj glamurozni događaj, Sijera je izabrala izazovnu kombinaciju: bodi bez naramenica brenda Bronx and Banco, s dubokim dekolteom i srebrnim lančićima koji su se protezali sve do ispod kolena. Kreacija je isticala njene obline do te mere da je u jednom trenutku morala rukama da pridržava grudi kako bi sve ostalo na svom mestu.

Pogledajte u galeriji:

Sjajni detalji koji su zaokružili utisak

Pevačica je kombinaciju upotpunila srebrnim Dolce & Gabbana štiklama, dok je blistavi nakit dodatno naglasio njen glamur. Njena plava kosa bila je puštena i blago uvijena, a šminka diskretna, ali efektna — tačno onako kako večernji crveni tepih zahteva. Donji deo njenog autfita, koji se bazirao isključio na cipelama i resama dodao je posebnu notu seksepila ovoj kombinaciji.

Pogledajte u galeriji "skandalozni" nastup Džej Lo na dodeli nagrada koji je na meti kritika:

Jedan od najboljih stajlinga večeri

Mnogi modni kritičari već su njen izgled svrstali među najuspešnije večeri, ističući savršen spoj smelosti i elegancije. Ciara još jednom pokazuje zašto je modna ikona na koju se uvek obraća pažnja.

 Bonus video: Dženifer Lopez otpala kosa tokom nastupa

This browser does not support the video element.

00:03
DŽENIFER LOPEZ OTPALA KOSA TOKOM NASTUPA Izvor: X/Angela Belcamino